Тернопіль – обласний центр східної Галичини, перша згадка про який датується 1540 роком. Багато історичних перепетій пережило місто на своєму віку – спочатку як оборонний пункт, згодом як великий торговий і транспортний центр. Але, незважаючи ні на що, до нас воно дійшло в чудовому зеленому образі й з глибокою чистою душею. Саме так, адже Тернопіль відзначається декільками великим парками і чистим, дуже просторим і красивим водоймищем в центрі – Тернопільским ставом.

Комментариев нет:
Отправить комментарий